"Meral Akşener, Nevşehir'de partisinin il binasını açtı "

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Partinin Nevşehir il binası açılışı ile Gülşehir ilçesinde ki toplu açılış ziyaretleri kapsamında Nevşehir'e geldi...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Nevşehir'de partisinin il binasının açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Genel Başkan yardımcıları Musavvat Dervişoğlu, Koray Aydın gibi partinin ağır topları da katıldı.

Partisinin Nevşehir il teşkilat binasının açılış törenine katılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, burada partililere seslendi.

Açılış öncesinde parti binası önünde toplanan vatandaşlara hitap eden Akşener, Türkiye'de birinci problemin 'genç işsizlik' olduğuna vurgu yaptı. Akşener, " Her şehirde bir üniversite var ama orada üniversitenin kurulduğu şehirde o çocuğun girip çalışabileceği bir sanayi yok. Biz bunun sebebini biliyoruz. Bunun sebebi sanayisizleşme. İkincisi tarım. Tarım çöktü bu ülkede. Mazotu kaça kullanıyor çiftçimiz, 5 lira. Peki ABD çiftçisi kaça kullanıyor,1.5 lira. Çiftçiyi bitirdin kardeşim, hayvancılığı bitirdin" dedi.

Konuşmasının ardından partililerle birlikte il binasının açılış kurdelesini kesen Akşener, Nevşehirspor'un şampiyon olarak 3.lige çıkmasını kutladı.

13 Yıl aradan sonra Şampiyonlukla gelen 3.lig sevincini yaşamak için Ziraat Bankası önünde toplanan Nevşehirspor taraftarları ise İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e 'Recep Tayyip Erdoğan' sloganları attılar.